reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

“Married… with Children” yıldızı Christina Applegate: “Beynimde 30 lezyon var”

Yayınlanma Tarihi : Google News
“Married… with Children” yıldızı Christina Applegate: “Beynimde 30 lezyon var”
reklam

“Married… with Children” isimli televizyon dizisiyle tanınan 52 yaşındaki oyuncu Christina Applegate, Dax Shepard ve Monica Padman’ın sunduğu “Koltuk Uzmanı” podcast’ine konuk oldu.

Pazartesi günü yayınlanan bölümde ünlü aktris, “Beynimde 30 lezyon var. En büyüğü sağ gözümün arkasında, bu yüzden sağ gözüm çok ağrıyor.”

“Ayrıca bazen elim tuhaflaşmaya başlıyor ve bazen nöbet geçiriyor gibi hissediyorum. Berbat. O kadar nefret ediyorum ki. Buna çok kızgınım.” şeklinde konuştu.

YEDİ YIL ÖNCE FARK ETMİŞ

Applegate, kendisine 2021 yılında teşhis konduğundan bu yana MS yolculuğu hakkında açık sözlü davrandı ve hatta hastalığın bir belirtisini yedi yıl önce fark ettiğini bile ortaya koydu.

Ancak 2008’de konan meme kanseri teşhisi konusunda o kadar şeffaf olmadığını kabul etti ve Shepard ve Padman’a o dönemde “yalan söylediğini” itiraf etti.

Podcast’te “Söylediğim her şey korkunç bir yalandı. Kendimi bir şeye ikna etmeye çalışan bendim ve bunun kimseye faydası olmadığını düşünüyorum.” şeklinde konuştu.

Kanser tanısının ardından çift mastektomi yapılan aktris, “Keşke bunu söyleseydim. Göğüslerimi beğenmedim. Hala göğüslerimi sevmiyorum. Bu korkunç.” dedi.

“Dead to Me” yıldızı, teşhis konulmadan önce belirtileri nedeniyle birçok kez hastaneye kaldırıldı ve tıp uzmanları o sırada “sorunun ne olduğunu” bilmiyordu.

People dergisine yaptığı açıklamada, “Ama midemle bağırsaklarımın çok iyi arkadaş olmadığından oldukça eminiz. Bu bende yoğun ağrı ve kusmaya neden oluyor.”

“Teşhis konulduğunda steroidler ve hareket kabiliyeti eksikliği nedeniyle 45 kilo aldım. Vücudum doğru hissetmiyordu. Ve 30’lu yaşlarımı kaybettim.”

“İnsanlar ‘Ne yapıyorsun?’ diye soruyor ve ben de ‘Kusuyorum’ diyorum. İlaç değil. Kusma.” şeklinde konuşmuştu.

reklam

YORUM YAP