reklam
reklam
DOLAR32,3607% 0.17
EURO34,4602% -0.71
STERLIN40,3340% -0.67
FRANG35,3962% -0.32
ALTIN2.438,65% -0,91
BITCOIN2.283.491-2.684
reklam

Kastamonu Üniversitesi’nde Sosyal Sorumluluk Projeleri için ofis kuruldu

Yayınlanma Tarihi : Google News
Kastamonu Üniversitesi’nde Sosyal Sorumluluk Projeleri için ofis kuruldu
reklam

Kastamonu Üniversitesi’nde Sosyal Sorumluluk Projeleri için ofis kuruldu

Kastamonu Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi bünyesinde Sosyal Sorumluluk Projeleri Ofisi (Sosyal Ofis) kuruldu.

 

 

Kastamonu Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi bünyesinde, sosyal sorumluluk projelerini daha etkin bir şekilde yönetmek ve sürdürülebilirliğini sağlamak amacıyla Sosyal Sorumluluk Projeleri Ofisi (Sosyal Ofis) kuruldu.

 

 

Kastamonu Üniversitesi’nin sosyal sorumluluk alanındaki etkinliklerini artırmayı ve çeşitlendirmeyi hedefleyen Sosyal Ofis, Merkez Kütüphane Cemil Meriç Salonu’nda öğrenci toplulukları danışmanları ve birimlerin sosyal sorumluluk projeleri sorumlularının katılımıyla bir tanıtım toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıya Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mehmet Atalan, Prof. Dr. Ömer Küçük ve Prof. Dr. Kasım Yenigün de katıldı. Toplantıda, Sosyal Ofis Birim Sorumlusu Öğretim Görevlisi Mücahit Muslu, proje başvuru sistemi, başvuru usul ve esasları ile başvuru formları hakkında detaylı bir sunum gerçekleştirdi.

 

 

Ayrıca, örnek üç proje üzerinden yapılan sunumlarla katılımcılara projelerin nasıl oluşturulacağına dair örnekler sunuldu. Sunumun ardından, katılımcıların merak ettiği soruları cevaplamak üzere Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ömer Küçük söz aldı ve katılımcılara yol gösterdi.

 

 

Sosyal Ofis, yıl boyunca öğrenciler ve akademisyenlerin sosyal sorumluluk projeleri için başvuruda bulunabilecekleri bir platform olacak. Değerlendirme komisyonu tarafından onaylanan projelerin bütçeleri Kastamonu Üniversitesi tarafından desteklenecek, bu da projelerin gerçekleştirilmesine önemli bir destek sağlayacak.

reklam