reklam
reklam
DOLAR32,4315% 0.18
EURO34,5782% 0.22
STERLIN40,5457% 0.35
FRANG35,5967% 0.53
ALTIN2.484,38% 1,87
BITCOIN2.087.081-4.574
reklam

Kas-Bir-Der terörü lanetledi

Yayınlanma Tarihi : Google News
Kas-Bir-Der terörü lanetledi
reklam

 

Kastamonu Birlik Eğitim Kültür Dayanışma Derneği Nasrullah Camisinde, Cuma namazı çıkışında terörü lanetleyen bir basın açıklaması yaptı.  Helva ikramı eşliğinde yapılan basın açıklamasında terörizmin her türlüsü lanetlendi.

Kas-Bir-Der Başkanı Celal Karadaş, yaptığı konuşmada;

“Hak ve Batıl mücadelesi, İnsanın dünyaya gelmesiyle başlamıştır. Yüce Yaradan’ın koyduğu kuralların dışına çıkan Şeydan, Hz Ademden bu tarafa kendi görevini ifa ederek insanları yoldan saptırma görevini yürütmektedir.
Şeytana karşı gelen Müslümanların da Cihat çalışmaları hep sürmüştür. Bu gün dünyada gözyaşı ve zulm vardır. Çünkü dünya Şeytanın çocuklarının elindedir. Yapılan zulümlere baktığımız da yaşamdaki karmaşanın ve zulme uğrayanların hep Müslüman coğrafyada olduğunu görüyoruz. Bunun sebebine Müslümanların bölünüp parçalanmasıdır.
Özellikle ülkemiz üzerinde oynanan oyunlar, hilafetin yani Müslümanların başının Osmanlı’yla birlikte bu coğrafya üzerinden kaldırılması, teşekkülünün de tekrar bizler tarafından ortaya konulacağının düşüncesinden dolayıdır.
Osmanlının varisi olan bizler, peygamber makamının dünyada teşekkülünün tekrar bizim neslimiz tarafından ortaya çıkarılacağını biliyoruz.
Dünya zulmüne dur demek için Birliğin şart olduğunu, Müslümanların da toplanma ve toparlanma merkezinin ülkemiz olduğunu görüyoruz.
Özellikle ülkemizde terörizmin her türlüsünü hortlatanlar bu gelişmenin önüne durmak için yapıyorlar. Biz diyoruz ki Birlik Derneği olarak; yeniden şahlanışın önüne geçemeyeceksiniz. Birliğimizi bozamayacaksınız. Dünya Müslümanlarına yapılan Zulmün ve adaletsizliğin hesabı mutlaka sorulacaktır. Bu gün olmasa yarın korktuğunuz Birlik gerçekleşecektir.
Filistin’de 26 bin kişiyi şehit eden şeytanın çocukları İsrail ve onun işbirlikçileri korkun. Karanlığın en yoğun olduğu zaman aydınlığın çıkacağı zamandır. O da yakındır. Oluşturduğunuz terör devletini son bulacaktır.
Çin’de, Arakanda, Filistin’de dünyanın dört bir yanında şeytanın çocukluğunu yapan sizler, insanlığın güneşini asla söndüremeyeceksiniz.
Hak gelecek batıl zail olacak

reklam