reklam
reklam
DOLAR32,5895% 0.35
EURO34,8642% 0.35
STERLIN40,6730% 0.18
FRANG35,8876% 0.79
ALTIN2.495,67% 0,45
BITCOIN2.136.1763.917
reklam

Huzurevi sakinlerine ‘Türk sanat müziği’ konseri

Yayınlanma Tarihi : Google News
Huzurevi sakinlerine ‘Türk sanat müziği’ konseri
reklam

Kastamonu Belediyesi Ömerül Faruk Darende Huzurevi’nde kalan yaşlılara yönelik moral ve motivasyon amacıyla “Türk sanat müziği konseri” düzenlendi.
Kastamonu Belediyesi Ömerül Faruk Darende Huzurevi’nde kalan yaşlılara Türk sanat müziği konseri verildi. Şehr-i Dilara Türk Müziği Topluluğu tarafından gerçekleştirilen konserde, bazen neşeli bazen ise hüzünlü anlar yaşayan huzurevi sakinleri gönüllerince eğlenme fırsatı buldu. Huzurevi sakinlerinin istek parçalarının da çalınıp söylendiği konserde renkli görüntüler ortaya çıktı. Konser sonunda huzurevi sakinleri müzisyenlere teşekkür etti.
Yaşlılara hürmet etmenin inancın ve değerlerin gereği olduğunu ifade eden Kastamonu Belediye Başkanı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, “Belediye olarak yaşlılarımıza her konuda olduğu gibi sosyal aktiviteler anlamında da destek olmaya devam ediyoruz. Bu düşünce ile bugün Ömerül Faruk Darende Huzurevi’nde yaşayan yaşlılarımıza Şehr-i Dilara Türk Müziği Topluluğu tarafından müzik ziyafeti verdik. Bizleri bu organizasyonumuzda yalnız bırakmayan ve destek veren Şehr-i Dilara Türk Müziği Topluluğu’na teşekkür ediyor, yaşlılarımıza sağlıklı uzun ömürler diliyorum” dedi.

reklam