reklam
reklam
DOLAR32,5895% 0.35
EURO34,8642% 0.35
STERLIN40,6730% 0.18
FRANG35,8876% 0.79
ALTIN2.495,67% 0,45
BITCOIN2.136.1763.917
reklam
Turkiye - Süper Lig
20:00
BeşiktaşBeşiktaş
20:00
MKE AnkaragücüMKE Ankaragücü
Turkiye - 1. Lig
20:00
AltayAltay
20:00
Manisa Futbol KulübüManisa Futbol Kulübü
İspanya - LaLiga
22:00
Athletic de BilbaoAthletic de Bilbao
22:00
GranadaGranada
Almanya - Bundesliga
21:30
Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt
21:30
AugsburgAugsburg
Fransa - Ligue 1
22:00
OGC NiceOGC Nice
22:00
LorientLorient
İtalya - Serie A
19:30
Genoa GFCGenoa GFC
19:30
Lazio RomeLazio Rome
21:45
Cagliari CalcioCagliari Calcio
21:45
Juventus TurinJuventus Turin
Portekiz - Liga Portugal
22:15
Rio Ave FCRio Ave FC
22:15
FC AroucaFC Arouca
Rusya - Premier Lig
19:00
FK KrasnodarFK Krasnodar
19:00
FC Fakel VoronezhFC Fakel Voronezh
Suudi Arabistan - Saudi.Prof. Ligi
18:00
Al-Nassr FCAl-Nassr FC
18:00
Al-Fayha FCAl-Fayha FC
18:00
Al-Riyadh SCAl-Riyadh SC
18:00
Al-TaiAl-Tai
21:00
Al-Ahli Saudi FCAl-Ahli Saudi FC
21:00
Al-Hilal Saudi FCAl-Hilal Saudi FC
İngiltere - Lig 1
22:00
Oxford UnitedOxford United
22:00
Stevenage FCStevenage FC
İspanya - LaLiga 2
21:30
TenerifeTenerife
21:30
LeganesLeganes
Almanya - 2. Bundesliga
19:30
NürnbergNürnberg
19:30
PaderbornPaderborn
19:30
SV 07 ElversbergSV 07 Elversberg
19:30
Schalke 04Schalke 04
Almanya - 3. Lig
20:00
SandhausenSandhausen
20:00
Arminia BielefeldArminia Bielefeld
Fransa - Lig 1, Bayanlar
15:30
Paris FCParis FC
15:30
As Saint EtienneAs Saint Etienne
Fransa - Ulusal
20:30
RouenRouen
20:30
NancyNancy
20:30
Red Star FCRed Star FC
20:30
Dijon FCODijon FCO
20:30
EpinalEpinal
20:30
FC Versailles 78FC Versailles 78
20:30
Le Mans FCLe Mans FC
20:30
FC Villefranche BeaujolaisFC Villefranche Beaujolais
20:30
US AvranchesUS Avranches
20:30
LB ChateaurouxLB Chateauroux
20:30
FC GoalFC Goal
20:30
Marignane Gignac FCMarignane Gignac FC
20:30
OrleansOrleans
20:30
Nimes OlympiqueNimes Olympique
20:30
MartiguesMartigues
20:30
SO CholetSO Cholet
20:30
SochauxSochaux
20:30
Chamois NiortChamois Niort
İtalya - Serie B
21:30
Palermo FCPalermo FC
21:30
ParmaParma
21:30
ReggianaReggiana
21:30
Cosenza CalcioCosenza Calcio
Hollanda - Eerste Divisie
21:00
Den BoschDen Bosch
21:00
NAC BredaNAC Breda
21:00
DordrechtDordrecht
21:00
TOP OssTOP Oss
21:00
Roda JC KerkradeRoda JC Kerkrade
21:00
De GraafschapDe Graafschap
21:00
Stormvogels TelstarStormvogels Telstar
21:00
FC EmmenFC Emmen
21:00
Helmond SportHelmond Sport
21:00
Ajax AmsterdamAjax Amsterdam
Belçika - Challenger Pro Lig
21:00
K Beerschot VAK Beerschot VA
21:00
Patro Eisden MaasmechelenPatro Eisden Maasmechelen
21:00
RFC LiegeRFC Liege
21:00
Jong KRC GenkJong KRC Genk
21:00
KV OostendeKV Oostende
21:00
Sl16 Football CampusSl16 Football Campus
21:00
RFC SeraingRFC Seraing
21:00
KMSK DeinzeKMSK Deinze
21:00
Royal Francs BorainsRoyal Francs Borains
21:00
FCV Dender EHFCV Dender EH
21:00
ZulteZulte
21:00
Lierse KempenzonenLierse Kempenzonen
21:00
Lommel SKLommel SK
21:00
SK BeverenSK Beveren
Belçika - Süper Lig,Kadınlar
19:00
Sporting du Pays de CharleroiSporting du Pays de Charleroi
19:00
SV Zulte WaregemSV Zulte Waregem
19:30
KAA GentKAA Gent
19:30
RSC Anderlecht BayanlarRSC Anderlecht Bayanlar
21:30
FC Femina White Star WoluweFC Femina White Star Woluwe
21:30
Yellow-Red KV MechelenYellow-Red KV Mechelen
Belçika - U21 Pro Ligi
20:30
KMSK DeinzeKMSK Deinze
20:30
Jeugd Royal Francs BorainsJeugd Royal Francs Borains
20:30
KAS EupenKAS Eupen
20:30
Jeugd KV OostendeJeugd KV Oostende
21:00
Lierse SKLierse SK
21:00
Jeugd KV KortrijkJeugd KV Kortrijk
21:00
Jeugd RWD MolenbeekJeugd RWD Molenbeek
21:00
Jeugd FCV Dender EHJeugd FCV Dender EH
Portekiz - İkinci Lig
20:00
CD FeirenseCD Feirense
20:00
Leixoes SCLeixoes SC
Rusya - 1. Liga
21:00
Rodina MoscowRodina Moscow
21:00
FK KhimkiFK Khimki
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 4
16:30
Amkar PermAmkar Perm
16:30
Sokol KazanSokol Kazan
Rusya - Gençlik Ligi
11:00
FK Rostov YouthFK Rostov Youth
3 : 1
FC Fakel Voronezh YouthFC Fakel Voronezh Youth
13:00
FC KrasnodarFC Krasnodar
1 : 2
Rubin KazanRubin Kazan
13:00
Strogino MoskovaStrogino Moskova
1 : 0
Uor-5Uor-5
13:00
FK Nizhny NovgorodFK Nizhny Novgorod
13:00
Ural EkaterinburgUral Ekaterinburg
15:00
Lokomotiv MoskovaLokomotiv Moskova
2 : 1
PFK SochiPFK Sochi
15:00
FC Orenburg YouthFC Orenburg Youth
0 : 4
FC Akhmat GroznyFC Akhmat Grozny
15:00
CSKA MoskovaCSKA Moskova
3 : 1
Dinamo MoskovaDinamo Moskova
17:00
Football Academy Of KonoplevFootball Academy Of Konoplev
17:00
Samara Kryliya SovetovSamara Kryliya Sovetov
17:00
Chertanovo MoskovaChertanovo Moskova
17:00
FK Zenit St PetersburgFK Zenit St Petersburg
19:00
FC Baltika KaliningradFC Baltika Kaliningrad
19:00
FK Spartak MoskovaFK Spartak Moskova
İskoçya - Şampiyona
21:45
Inverness Caledonian Thistle FCInverness Caledonian Thistle FC
21:45
Raith Rovers FCRaith Rovers FC
Almanya Amatör - Bayanlar Bundesliga
19:30
RB LeipzigRB Leipzig
19:30
Bayer 04 LeverkusenBayer 04 Leverkusen
Almanya Amatör - Bayernliga Güney
20:30
SV ErlbachSV Erlbach
20:30
Kirchheimer SCKirchheimer SC
20:30
HeimstettenHeimstetten
20:30
FC GundelfingenFC Gundelfingen
Almanya Amatör - Bayernliga Kuzey
20:00
ATSV ErlangenATSV Erlangen
20:00
NeudrossenfeldNeudrossenfeld
20:00
TSV KornburgTSV Kornburg
20:00
FC CoburgFC Coburg
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Bavaria
19:30
Wacker BurghausenWacker Burghausen
19:30
BayreuthBayreuth
20:00
Viktoria AschaffenburgViktoria Aschaffenburg
20:00
FC Augsburg IIFC Augsburg II
20:00
BuchbachBuchbach
20:00
MemmingenMemmingen
20:00
FC Wurzburger KickersFC Wurzburger Kickers
20:00
1. FC Schweinfurt 051. FC Schweinfurt 05
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Kuzeydoğu
20:00
FSV 63 LuckenwaldeFSV 63 Luckenwalde
20:00
FC Viktoria 1889 BerlinFC Viktoria 1889 Berlin
20:00
Lokomotiv LeipzigLokomotiv Leipzig
20:00
Hansa Rostock IIHansa Rostock II
20:00
DynamoDynamo
20:00
FC Rot-Weiss ErfurtFC Rot-Weiss Erfurt
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi, Kuzey
20:00
SV Meppen 1912SV Meppen 1912
20:00
SC Spelle-VenhausSC Spelle-Venhaus
20:30
Blau-Weiss LohneBlau-Weiss Lohne
20:30
FC Teutonia Ottensen 1905FC Teutonia Ottensen 1905
20:30
SSV Jeddeloh IISSV Jeddeloh II
20:30
Bremer SV 1906Bremer SV 1906
Almanya Amatör - Bremen-Liga
19:30
FC Union 60 BremenFC Union 60 Bremen
19:30
BTS NeustadtBTS Neustadt
20:30
OberneulandOberneuland
20:30
Blumenthaler SVBlumenthaler SV
Almanya Amatör - Oberliga BW
20:00
NöttingenNöttingen
20:00
PforzheimPforzheim
Almanya Amatör - Oberliga Hamburg
20:15
Wandsbeker TSV Concordia 1881Wandsbeker TSV Concordia 1881
20:15
TSV Sasel 1925TSV Sasel 1925
20:30
FC Suderelbe 1949FC Suderelbe 1949
20:30
TUS Dassendorf 1948TUS Dassendorf 1948
20:30
SC Victoria Hamburg 1895SC Victoria Hamburg 1895
20:30
Altonaer FC Von 1893Altonaer FC Von 1893
Almanya Amatör - Oberliga Niederrhein
21:00
SC Union NettetalSC Union Nettetal
21:00
SC St Tonis 11/20SC St Tonis 11/20
Almanya Amatör - Oberliga NOFV Güney
19:30
Budissa BautzenBudissa Bautzen
19:30
SC FreitalSC Freital
Almanya Amatör - Oberliga NOFV Kuzey
21:00
SG Dynamo SchwerinSG Dynamo Schwerin
21:00
Borussia BerlinBorussia Berlin
Almanya Amatör - Oberliga Rheinland-Pfa
20:30
SV MorlauternSV Morlautern
20:30
TSG PfeddersheimTSG Pfeddersheim
Almanya Amatör - Oberliga Westfalen
20:30
SC Preussen Munster IISC Preussen Munster II
20:30
TSG 1881 SprockhovelTSG 1881 Sprockhovel
20:30
SV SchermbeckSV Schermbeck
20:30
ErkenschwickErkenschwick
Almanya Amatör - Regionalliga Batı
20:30
FC Schalke 04 IIFC Schalke 04 II
20:30
RW OberhausenRW Oberhausen
20:30
SV RodinghausenSV Rodinghausen
20:30
Lippstadt 08Lippstadt 08
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
21:00
Independiente ReserveIndependiente Reserve
21:00
Defensa Y Justicia ReserveDefensa Y Justicia Reserve
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar
21:00
San Lorenzo de AlmagroSan Lorenzo de Almagro
21:00
CD UAI UrquizaCD UAI Urquiza
Arnavutluk - Kategoria Superiore
16:00
KF Erzeni ShijakKF Erzeni Shijak
16:00
TiranTiran
16:00
KS KukesiKS Kukesi
16:00
KF Skenderbeu KorceKF Skenderbeu Korce
Austria Amateur - Bölgesel Ligi Doğu
20:00
SC Neusiedl am See 1919SC Neusiedl am See 1919
20:00
FCM TraiskirchenFCM Traiskirchen
20:30
Rapid Wien IIRapid Wien II
20:30
SV LeobendorfSV Leobendorf
20:30
Wiener Sport-ClubWiener Sport-Club
20:30
FC Marchfeld DonauauenFC Marchfeld Donauauen
20:30
TWL ElektraTWL Elektra
20:30
SR DonaufeldSR Donaufeld
20:30
Kremser SCKremser SC
20:30
ASV DrassburgASV Drassburg
20:30
SV OberwartSV Oberwart
20:30
Young Violets WienYoung Violets Wien
21:00
Favoritner ACFavoritner AC
21:00
SCU ArdaggerSCU Ardagger
Austria Amateur - Bölgesel Ligi Merkez
20:00
Deutschlandsberger SCDeutschlandsberger SC
20:00
SPG Wallern/ASV ST MarienkirchenSPG Wallern/ASV ST Marienkirchen
20:00
AllerheiligenAllerheiligen
20:00
FC Gleisdorf 09FC Gleisdorf 09
20:00
SPG Hogo WelsSPG Hogo Wels
20:00
Junge Wikinger RiedJunge Wikinger Ried
20:00
Union VocklamarktUnion Vocklamarkt
20:00
TUS Bad GleichenbergTUS Bad Gleichenberg
Avustralya - A-Ligi
12:45
Newcastle United JetsNewcastle United Jets
1 : 1
Wellington Phoenix FCWellington Phoenix FC
Avustralya - Kuzey NSW NPL
13:15
New Lambton FCNew Lambton FC
13:15
Weston Workers FCWeston Workers FC
Avustralya - NPL, Güney Avustralya
13:00
Modbury Jets SCModbury Jets SC
13:00
Adelaide City FCAdelaide City FC
13:00
Croydon Kings FCCroydon Kings FC
2 : 2
Adelaide Olympic FCAdelaide Olympic FC
13:00
Para Hills Knights SCPara Hills Knights SC
0 : 5
North Eastern Metrostars SCNorth Eastern Metrostars SC
Avustralya - NPL, Güney Avustralya, Kadınlar
11:45
Flinders United WfcFlinders United Wfc
11:45
Adelaide UniversityAdelaide University
13:45
West AdelaideWest Adelaide
13:45
Adelaide Comets FCAdelaide Comets FC
13:45
Salisbury InterSalisbury Inter
13:45
Sturt LionsSturt Lions
Avustralya - NPL,Victoria
12:30
Heidelberg UnitedHeidelberg United
:
Moreland City FCMoreland City FC
12:45
Dandenong City SCDandenong City SC
12:45
South MelbourneSouth Melbourne
13:15
Oakleigh CannonsOakleigh Cannons
13:15
St Albans Saints SCSt Albans Saints SC
Avustralya - Queensland NPL
13:30
Gold Coast Knights SCGold Coast Knights SC
13:30
Brisbane City FCBrisbane City FC
Avustralya - Queensland Premier Lig 1
13:30
Caboolture FCCaboolture FC
13:30
Capalaba BulldogsCapalaba Bulldogs
Avustralya - Tazmanya NPL
13:15
Riverside Olympic FCRiverside Olympic FC
13:15
Launceston United SCLaunceston United SC
13:15
Glenorchy Knights FCGlenorchy Knights FC
13:15
Kingborough Lions United FCKingborough Lions United FC
Avustralya - Victoria NPL, Kadınlar
12:30
Box Hill UnitedBox Hill United
:
FC Bulleen LionsFC Bulleen Lions
Avustralya - Victoria Premier League 1
13:30
Werribee City FCWerribee City FC
13:30
Northcote CityNorthcote City
13:30
Brunswick City SCBrunswick City SC
13:30
Western United FC YouthWestern United FC Youth
Avusturya - 2. Liga
19:10
DSV LeobenDSV Leoben
19:10
FC LieferingFC Liefering
19:10
Trenkwalder AdmiraTrenkwalder Admira
19:10
KSV 1919KSV 1919
19:10
SKU AmstettenSKU Amstetten
19:10
Sturm Graz IISturm Graz II
19:10
First ViennaFirst Vienna
19:10
SV LafnitzSV Lafnitz
19:10
SV HornSV Horn
19:10
Josko RiedJosko Ried
21:30
Schwarz Weiss BregenzSchwarz Weiss Bregenz
21:30
Team für WienTeam für Wien
Avusturya - Bundesliga
20:30
Sturm GrazSturm Graz
20:30
SK RapidSK Rapid
Azerbaycan - Premier Lig
15:30
PFK TURAN TOVUZPFK TURAN TOVUZ
1 : 4
Sumgayit FKSumgayit FK
Bahreyn - 2nd Division
19:00
Qalali ClubQalali Club
19:00
BouriBouri
19:00
AL Tadamun BuriAL Tadamun Buri
19:00
Al IttihadAl Ittihad
19:00
Isa TownIsa Town
19:00
AL ITTIFAQ BHRAL ITTIFAQ BHR
Bangladeş - Premier Lig
12:45
Abahani Limited DhakaAbahani Limited Dhaka
12:45
Sheikh Jamal DCSheikh Jamal DC
12:45
Bangladesh Police FCBangladesh Police FC
:
Sheikh Russel KCSheikh Russel KC
Beyaz Rusya - Pervaya Liga
19:15
Bff Academy Minsk U17Bff Academy Minsk U17
19:15
Torpedo Zhodino ReserveTorpedo Zhodino Reserve
Beyaz Rusya - Vysshaya Ligi
17:00
FC SmorgonFC Smorgon
1 : 1
FC GomelFC Gomel
19:30
Bate BorisovBate Borisov
19:30
FC Transmash MogilevFC Transmash Mogilev
Bolivya - Profesyonel Lig
02:00
Club BolivarClub Bolivar
1 : 1
San Antonio Bulo BuloSan Antonio Bulo Bulo
03:00
Club AuroraClub Aurora
2 : 3
Independiente PetroleroIndependiente Petrolero
Bosna Hersek - Premier Lig
17:00
NK Gosk GabelaNK Gosk Gabela
0 : 0
FK Tuzla CityFK Tuzla City
19:00
NK PosusjeNK Posusje
19:00
FK Zeljeznicar SarajevoFK Zeljeznicar Sarajevo
21:00
FK Velez MostarFK Velez Mostar
21:00
FK ZVIJEZDA 09FK ZVIJEZDA 09
Bosna Hersek - Prva League - Rep Srpske
17:30
FK Kozara GradiskaFK Kozara Gradiska
17:30
Modrica MaksimaModrica Maksima
Brezilya - Amapaense
02:00
Independente EC APIndependente EC AP
2 : 2
Oratorio APOratorio AP
Brezilya - Brasilero Serie A
03:30
Botafogo FR RJBotafogo FR RJ
1 : 0
AC Goianiense GOAC Goianiense GO
Brezilya - Campeonato Acreano
01:30
EC Humaita ACEC Humaita AC
1 : 1
AD Vasco Da Gama ACAD Vasco Da Gama AC
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası
01:00
Fortaleza EC CEFortaleza EC CE
2 : 1
AC Goianiense GOAC Goianiense GO
Brezilya - U20 Paulista
21:00
Santo Andre SP U20Santo Andre SP U20
21:00
Jabaquara AC SP U20Jabaquara AC SP U20
21:00
GE Mauaense SP U20GE Mauaense SP U20
21:00
AA Portuguesa SPAA Portuguesa SP
21:00
Marilia AC SPMarilia AC SP
21:00
Vila Operaria CE Mariano SPVila Operaria CE Mariano SP
21:00
Presidente Prudente FC SP U20Presidente Prudente FC SP U20
21:00
Tupa SPTupa SP
21:00
Mirassol FC SPMirassol FC SP
21:00
Rio Preto EC SPRio Preto EC SP
21:00
Olimpia FC SPOlimpia FC SP
21:00
Tanabi EC SPTanabi EC SP
21:00
Fernandopolis FC SP U20Fernandopolis FC SP U20
21:00
Jose Bonifacio EC SP U20Jose Bonifacio EC SP U20
21:00
Gremio NovorizontinoGremio Novorizontino
21:00
Gd Prudente SP U20Gd Prudente SP U20
21:00
Sertaozinho FC SPSertaozinho FC SP
21:00
Comercial FC SPComercial FC SP
21:00
CA Bandeirante SP U20CA Bandeirante SP U20
21:00
AA Internacional Bebedouro SPAA Internacional Bebedouro SP
21:00
Ferroviaria SPFerroviaria SP
21:00
EC XV de Novembro de Jau SPEC XV de Novembro de Jau SP
21:00
Taquaritinga SPTaquaritinga SP
21:00
Sao Carlos SPSao Carlos SP
21:00
AE Velo Clube SPAE Velo Clube SP
21:00
Rio Claro SPRio Claro SP
21:00
Ponte Preta SPPonte Preta SP
21:00
CA Atletico Guacuano SPCA Atletico Guacuano SP
21:00
SC Aguai SP U20SC Aguai SP U20
21:00
SE Itapirense SPSE Itapirense SP
21:00
Porto Foot Ball SP U20Porto Foot Ball SP U20
21:00
Brasilis FC SPBrasilis FC SP
21:00
AA Internacional Limeira SPAA Internacional Limeira SP
21:00
EC XV de Novembro SPEC XV de Novembro SP
21:00
Uniao Sao Joao EC SP U20Uniao Sao Joao EC SP U20
21:00
Independente FCIndependente FC
21:00
Cosmopolitano Sports SP U20Cosmopolitano Sports SP U20
21:00
Rio Branco SPRio Branco SP
21:00
EC Taubate SPEC Taubate SP
21:00
Uniao Suzano AC SPUniao Suzano AC SP
21:00
Pinda FC SP U20Pinda FC SP U20
21:00
Uniao FCUniao FC
21:00
CA Joseense SPCA Joseense SP
21:00
Sao Jose Esporte ClubeSao Jose Esporte Clube
21:00
Desportivo Brasil SPDesportivo Brasil SP
21:00
Comercial Tiete FC SPComercial Tiete FC SP
21:00
Capao BonitoCapao Bonito
21:00
EC Sao Bento SPEC Sao Bento SP
21:00
Sfera FC Ltda SP U20Sfera FC Ltda SP U20
21:00
Ituano FC SPItuano FC SP
21:00
CA Metropolitano FC SPCA Metropolitano FC SP
21:00
FC SKA Brasil SPFC SKA Brasil SP
21:00
Paulinia Futebol Universitario SP U20Paulinia Futebol Universitario SP U20
21:00
Guarani FC SPGuarani FC SP
21:00
Gremio Esportivo Osasco SP U20Gremio Esportivo Osasco SP U20
21:00
Cvaf Ibiuna SP U20Cvaf Ibiuna SP U20
21:00
Referencia FC SP U20Referencia FC SP U20
21:00
Oeste FC SPOeste FC SP
21:00
Nacional AC SP U20Nacional AC SP U20
21:00
Portuguesa Desportos SPPortuguesa Desportos SP
21:00
AD Guarulhos SPAD Guarulhos SP
21:00
Flamengo SP U20Flamengo SP U20
21:00
Aster Brasil SC SP U20Aster Brasil SC SP U20
21:00
CA Juventus SP U20CA Juventus SP U20
21:00
EC Sao Bernardo SPEC Sao Bernardo SP
21:00
EC Agua SantaEC Agua Santa
Bulgaristan - Parva Liga
17:30
POFC Botev VratsaPOFC Botev Vratsa
0 : 0
SFC Etar Veliko TarnovoSFC Etar Veliko Tarnovo
20:00
FC KrumovgradFC Krumovgrad
20:00
PFC Slavya SofyaPFC Slavya Sofya
Burundi - Ligue A
16:00
Moso Sugar CompanyMoso Sugar Company
16:00
AS Inter StarAS Inter Star
Çekya - CFL
19:00
FC PisekFC Pisek
19:00
SK Dynamo Ceske Budejovice BSK Dynamo Ceske Budejovice B
Çekya - Divize B
18:30
SK SlanySK Slany
18:30
KladnoKladno
Çekya - MSFL
18:00
FC ZlinskoFC Zlinsko
18:00
FK BlanskoFK Blansko
18:00
TJ Start BrnoTJ Start Brno
18:00
FC Banik Ostrava BFC Banik Ostrava B
19:00
SK HraniceSK Hranice
19:00
1. SC Znojmo FK1. SC Znojmo FK
19:00
FC HlucinFC Hlucin
19:00
FK Fotbal TrinecFK Fotbal Trinec
Cezayir - Lig 1
18:00
USM KhenchelaUSM Khenchela
18:00
CS ConstantineCS Constantine
18:00
MC MagraMC Magra
18:00
MC AlgerMC Alger
18:00
US SoufUS Souf
18:00
ASO ChlefASO Chlef
18:00
ES SetifES Setif
18:00
JS SaouraJS Saoura
20:00
CR BelouizdadCR Belouizdad
20:00
Us BiskraUs Biskra
Cezayir - Ligue 2
17:00
IRB OuarglaIRB Ouargla
17:00
CA BatnaCA Batna
17:00
MC EL EulmaMC EL Eulma
17:00
USM AnnabaUSM Annaba
17:00
MO ConstantineMO Constantine
17:00
Olympique MagraneOlympique Magrane
17:00
Nrb TeleghmaNrb Teleghma
17:00
Js Bordj MenaielJs Bordj Menaiel
17:00
Ib Khemis El KhechnaIb Khemis El Khechna
17:00
AS KhroubAS Khroub
17:00
AS Ain MlilaAS Ain Mlila
17:00
ES El GhozlaneES El Ghozlane
17:00
USM EL HarrachUSM EL Harrach
17:00
HB Chelghoum LaidHB Chelghoum Laid
17:00
MSP BatnaMSP Batna
17:00
Olympique AkbouOlympique Akbou
Çin - Çin Süper Ligi
15:00
Zhejiang ProfessionalZhejiang Professional
3 : 2
Tianjin Jinmen TigerTianjin Jinmen Tiger
Çin - FA Kupası
09:00
Hangzhou Qiantang FCHangzhou Qiantang FC
1 : 0
Nantong Haimen CodionNantong Haimen Codion
Danimarka - 1.Lig
20:00
B93 KopenhagenB93 Kopenhagen
20:00
Naestved BKNaestved BK
20:00
Hilleroed FodboldHilleroed Fodbold
20:00
HB KoegeHB Koege
20:00
AC HorsensAC Horsens
20:00
FC HelsingoerFC Helsingoer
Danimarka - 2nd Division Doğu
20:00
FC RoskildeFC Roskilde
20:00
AB GladsaxeAB Gladsaxe
20:00
BK Fremad AmagerBK Fremad Amager
20:00
Frederiksberg Alliancen 2000Frederiksberg Alliancen 2000
Danimarka - Süperlig
20:00
Randers FCRanders FC
20:00
Odense BoldklubOdense Boldklub
Danimarka Amatör - Danmarksserien
19:00
Taarnby FFTaarnby FF
19:00
BK SkjoldBK Skjold
19:30
Aarhus Fremad 2Aarhus Fremad 2
19:30
Viby IFViby IF
19:30
Vb 1968Vb 1968
19:30
Naestved IFNaestved IF
20:00
SundbySundby
20:00
Hoersholm-Usseroed IKHoersholm-Usseroed IK
20:00
VriVri
20:00
Fjordager IFFjordager IF
20:00
Slagelse BISlagelse BI
20:00
Herlev IFHerlev IF
20:30
VorupVorup
20:30
Horsens FSHorsens FS
Ekvador - LigaPro Primera A
00:30
CSD Independiente del ValleCSD Independiente del Valle
2 : 1
Mushuc Runa SCMushuc Runa SC
03:00
Barcelona SCBarcelona SC
1 : 0
CD El NacionalCD El Nacional
22:00
Delfin ScDelfin Sc
22:00
CSD MacaraCSD Macara
El Salvador - Primera Division, Reserves, Kapanış
21:30
Municipal LimenoMunicipal Limeno
21:30
CD FasCD Fas
Endonezya - Liga 1
11:00
Dewa UnitedDewa United
11:00
Madura UnitedMadura United
15:00
Arema FCArema FC
15:00
PSM MakassarPSM Makassar
Ermenistan - Birinci Lig
15:00
FC Ararat Armenia 2FC Ararat Armenia 2
15:00
FC Pyunik Yerevan 2FC Pyunik Yerevan 2
Ermenistan - Premier Lig
18:00
FC Noah YerevanFC Noah Yerevan
18:00
FC BKMA YerevanFC BKMA Yerevan
Estonya - Esiliiga
19:00
Tallinna FC FloraTallinna FC Flora
19:00
Viimsi JKViimsi JK
Estonya - Meistriliiga Kadınlar
18:00
Viimsi JKViimsi JK
18:00
Tartu Jk TammekaTartu Jk Tammeka
20:00
FC Lootos PolvaFC Lootos Polva
20:00
Tallinna FC FloraTallinna FC Flora
Etiyopya - Premier Lig
16:00
Hambericho DurameHambericho Durame
16:00
Hawassa Kenema SCHawassa Kenema SC
19:00
Fasil Kenema SCFasil Kenema SC
19:00
Adama City FCAdama City FC
Faroe Adaları - 1. deild
21:00
Vikingur Gota IIVikingur Gota II
21:00
Ki Klaksvik IIKi Klaksvik II
Faroe Adaları - Premier Lig
20:00
HB TorshavnHB Torshavn
20:00
EB/StreymurEB/Streymur
Fas - Botola Pro D1
19:00
Rs BerkaneRs Berkane
19:00
Moghreb Athletic de TetouanMoghreb Athletic de Tetouan
22:00
CA Youssoufia BerrechidCA Youssoufia Berrechid
22:00
Olympique Club De SafiOlympique Club De Safi
Finlandiya - Kansallinen Liiga, Kadınlar
18:30
PK-35 HelsinkiPK-35 Helsinki
18:30
PK-35 VantaaPK-35 Vantaa
Finlandiya - Suomen Kupası
19:30
Popinniemen PonnistusPopinniemen Ponnistus
19:30
Poxyt/TntPoxyt/Tnt
Finlandiya - Veikkausliiga
18:00
Seinajoen JKSeinajoen JK
18:00
Tampereen IlvesTampereen Ilves
18:00
FC Inter TurkuFC Inter Turku
18:00
Kuopion PalloseuraKuopion Palloseura
Finlandiya - Ykkosliiga
18:30
Kapa Kapylan PalloKapa Kapylan Pallo
18:30
SalpaSalpa
Galler - Cymru Şampiyonası, Kuzey
21:30
Denbigh TownDenbigh Town
21:30
Flint Town United FCFlint Town United FC
21:30
Gresford AthleticGresford Athletic
21:30
Prestatyn TownPrestatyn Town
21:30
Guilsfield FCGuilsfield FC
21:30
Airbus UK BroughtonAirbus UK Broughton
21:30
PorthmadogPorthmadog
21:30
Holywell TownHolywell Town
21:30
Buckley TownBuckley Town
21:30
Chirk AAAChirk AAA
Güney Afrika - Şampiyona
20:30
Maritzburg UnitedMaritzburg United
20:30
Marumo Gallants FCMarumo Gallants FC
Gürcistan - Erovnuli Liga
19:00
FC TelaviFC Telavi
19:00
FC Iberia 1999FC Iberia 1999
Hindistan - Hindistan Süper Ligi
17:00
Odisha FCOdisha FC
0 : 0
Kerala Blasters FCKerala Blasters FC
Hırvatístan - Druga NL
19:00
KarlovacKarlovac
19:00
Jadran PorecJadran Porec
Hırvatístan - Prva NL
18:00
NK SesveteNK Sesvete
18:00
NK Jarun ZagrebNK Jarun Zagreb
18:00
NK Zrinski OsjeckoNK Zrinski Osjecko
18:00
NK BSK Bijelo BrdoNK BSK Bijelo Brdo
Honduras - Liga Nacional. Kapanış
03:00
CD Olimpia TegucigalpaCD Olimpia Tegucigalpa
03:00
FC Motagua TegucigalpaFC Motagua Tegucigalpa
İngiltere Amator - Federasyon Kadınlar Süper Ligi
21:00
Brighton and Hove Albion WFCBrighton and Hove Albion WFC
21:00
Everton FCEverton FC
İngiltere Amator - Premier Lig 2
21:00
Newcastle United FCNewcastle United FC
21:00
Leeds UnitedLeeds United
21:00
Nottingham Forest FCNottingham Forest FC
21:00
Aston Villa FCAston Villa FC
İngiltere Amator - Premier Lig Kupası
21:00
Chelsea FCChelsea FC
21:00
Fulham FCFulham FC
İngiltere Amator - Professional Development Ligi
15:00
Burnley FCBurnley FC
0 : 4
Barnsley FCBarnsley FC
15:00
Wigan AthleticWigan Athletic
15:00
Coventry City ReserveCoventry City Reserve
15:00
BournemouthBournemouth
0 : 2
Sheffield United FCSheffield United FC
15:00
Queens Park RangersQueens Park Rangers
15:00
Charlton AthleticCharlton Athletic
16:00
Peterborough United ReservePeterborough United Reserve
16:00
Hull CityHull City
16:00
Crewe AlexandraCrewe Alexandra
16:00
Cardiff CityCardiff City
21:00
Colchester UnitedColchester United
21:00
Sheffield Wednesday YedeklerSheffield Wednesday Yedekler
İran - Pro Ligi
16:00
FC Nassaji MazandaranFC Nassaji Mazandaran
1 : 0
Tractor Sport ClubTractor Sport Club
17:30
Esteghlal FCEsteghlal FC
1 : 0
Shams Azar QazvinShams Azar Qazvin
17:40
Foolad Khuzestan FCFoolad Khuzestan FC
0 : 0
Mes Rafsanjan FCMes Rafsanjan FC
İrlanda - Birinci Lig
21:45
Cobh RamblersCobh Ramblers
21:45
Finn HarpsFinn Harps
21:45
Bray WanderersBray Wanderers
21:45
Treaty UnitedTreaty United
21:45
Cork City FCCork City FC
21:45
Longford TownLongford Town
21:45
Kerry FCKerry FC
21:45
Athlone TownAthlone Town
21:45
Wexford FCWexford FC
21:45
University College DublinUniversity College Dublin
İrlanda - Premier Lig
21:45
Bohemians DublinBohemians Dublin
21:45
Drogheda UnitedDrogheda United
21:45
Derry CityDerry City
21:45
Shamrock RoversShamrock Rovers
21:45
Galway United FCGalway United FC
21:45
Shelbourne FCShelbourne FC
21:45
St. Patrick´s AthleticSt. Patrick´s Athletic
21:45
Waterford FCWaterford FC
21:45
Sligo RoversSligo Rovers
21:45
DundalkDundalk
İsrail - Alef Ligi
13:40
Hapoel Ashdod FCHapoel Ashdod FC
1 : 0
Hapoel Bikat HayardenHapoel Bikat Hayarden
13:40
Hapoel Herzelia FCHapoel Herzelia FC
13:40
Shimshon Tel AvivShimshon Tel Aviv
13:40
Shimshon Kafr QasimShimshon Kafr Qasim
1 : 1
FC Holon YirmiyahuFC Holon Yirmiyahu
13:40
Hapoel Migdal HaemeqHapoel Migdal Haemeq
1 : 3
Hapoel BueineHapoel Bueine
13:40
Maccabi Ironi Kiryat MalakhiMaccabi Ironi Kiryat Malakhi
2 : 0
Maccabi YavneMaccabi Yavne
13:40
Baqa Al-GharbiyyeBaqa Al-Gharbiyye
2 : 0
MS TiraMS Tira
13:40
Dimona Sport ClubDimona Sport Club
4 : 3
AS Nordia JerusalemAS Nordia Jerusalem
13:40
MS Football Hapoel Kiryat YamMS Football Hapoel Kiryat Yam
1 : 1
Maccabi Kiryat Ata-BialikMaccabi Kiryat Ata-Bialik
13:40
Hapoel Kfar Shalem FCHapoel Kfar Shalem FC
1 : 1
Ironi ModiinIroni Modiin
13:40
SC Tzeirey TaibeSC Tzeirey Taibe
3 : 0
Tzeirey Um El FahemTzeirey Um El Fahem
13:40
Hapoel KaukabHapoel Kaukab
13:40
Hapoel Bnei ZalafaHapoel Bnei Zalafa
13:40
Ironi NesherIroni Nesher
13:40
Hapoel Kafr KannaHapoel Kafr Kanna
13:40
Maccabi Nujeidat AhmadMaccabi Nujeidat Ahmad
2 : 0
Maccabi Achi Nazareth FCMaccabi Achi Nazareth FC
13:40
Maccabi ShaaraimMaccabi Shaaraim
0 : 2
Maccabi Ironi Ashdod FCMaccabi Ironi Ashdod FC
13:40
FC Tzeirei Kfar KannaFC Tzeirei Kfar Kanna
13:40
Hapoel Raanana FCHapoel Raanana FC
İsrail - Ulusal Lig
16:00
Hapoel Ironi Kiryat Shmona FCHapoel Ironi Kiryat Shmona FC
16:00
Hapoel Umm AL FahmHapoel Umm AL Fahm
16:00
Ironi TiberiasIroni Tiberias
16:00
Hapoel Nir Ramat Hasharon FCHapoel Nir Ramat Hasharon FC
16:00
Maccabi Kabilio JaffaMaccabi Kabilio Jaffa
16:00
Maccabi HerzeliaMaccabi Herzelia
16:00
Bnei Yehuda Tel Aviv FCBnei Yehuda Tel Aviv FC
16:00
Hapoel Nof Hagalil FCHapoel Nof Hagalil FC
16:00
FC Kafr QasimFC Kafr Qasim
16:00
Hapoel Afula FCHapoel Afula FC
16:00
Hapoel Rishon Lezion FCHapoel Rishon Lezion FC
16:00
Hapoel Kfar Saba FCHapoel Kfar Saba FC
16:00
Hapoel Ramat Gan Givatayim FCHapoel Ramat Gan Givatayim FC
16:00
Ihud Bnei Shefa-AmrIhud Bnei Shefa-Amr
16:00
Hapoel Acre FCHapoel Acre FC
16:00
Sektzia Ness Ziona FCSektzia Ness Ziona FC
İsveç - 1. Lig Güney Grubu
20:00
Ariana FCAriana FC
20:00
Angelholms FFAngelholms FF
İsveç - 1. Lig Kuzey Grubu
20:00
IFK StocksundIFK Stocksund
20:00
Vasalund EssingeVasalund Essinge
İsveç - 2. Lig, Norra Gotaland
19:30
Lidkopings FKLidkopings FK
19:30
IK GauthiodIK Gauthiod
20:00
Motala AIF FKMotala AIF FK
20:00
BK ForwardBK Forward
20:00
IFK Skovde FKIFK Skovde FK
20:00
Grebbestads IFGrebbestads IF
20:15
Herrestads AIFHerrestads AIF
20:15
IK KonghallaIK Konghalla
İsveç - 2. Lig, Norra Svealand
20:00
Enkopings SKEnkopings SK
20:00
Skiljebo SKSkiljebo SK
İsveç - 2. Lig, Sodra Gotaland
19:30
Nosaby IFNosaby IF
19:30
IF LoddeIF Lodde
20:00
IFK HassleholmIFK Hassleholm
20:00
Högaborgs BKHögaborgs BK
İsveç - 2. Lig, Vastra Gotaland
20:00
Lindome GIFLindome GIF
20:00
Landvetter ISLandvetter IS
İsveç - Damallsvenskan,Kadınlar
20:00
IFK Norrkoping DFKIFK Norrkoping DFK
20:00
Djurgardens IF DFFDjurgardens IF DFF
İsveç Amatör - Elitettan, Kadınlar
20:00
Umea IKUmea IK
20:00
SunnanaSunnana
İsviçre - Challange Ligi
20:30
FC SchaffhausenFC Schaffhausen
20:30
Neuchatel XamaxNeuchatel Xamax
20:30
AC BellinzonaAC Bellinzona
20:30
FC BadenFC Baden
21:15
FC AarauFC Aarau
21:15
FC ThunFC Thun
21:15
FC SionFC Sion
21:15
Stade NyonnisStade Nyonnis
İzlanda - Besta deild
22:15
Stjarnan GardabaeStjarnan Gardabae
22:15
Valur ReykjavikValur Reykjavik
Kamerun - Elite One
16:00
Avion AcademyAvion Academy
16:00
Fauve Azur de YaoundeFauve Azur de Yaounde
17:00
ASTRES FC DE DOUALAASTRES FC DE DOUALA
17:00
Ums De LoumUms De Loum
18:00
Pwd BamendaPwd Bamenda
18:00
Bamboutos Fc De MboudaBamboutos Fc De Mbouda
18:00
AIGLE ROYAL DE LA MENOUAAIGLE ROYAL DE LA MENOUA
18:00
AS FortunaAS Fortuna
18:00
Fovu De BahamFovu De Baham
18:00
Apejes De MfouApejes De Mfou
Kanada - Kanada Premier Lig
05:00
Vancouver Langley FCVancouver Langley FC
2 : 0
HFX Wanderers FCHFX Wanderers FC
Kazakistan - Birinci Lig
12:00
Akzhaiyk UralskAkzhaiyk Uralsk
12:00
FK Kaspii AktauFK Kaspii Aktau
12:00
Ulytau FCUlytau FC
12:00
Jetisay FCJetisay FC
14:00
Yassi TurkestanYassi Turkestan
14:00
TarazTaraz
14:00
Kairat-ZhastarKairat-Zhastar
14:00
SD Family FCSD Family FC
Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Lig
19:00
Doxa KatokopiasDoxa Katokopias
19:00
Nea Salamina FamagustaNea Salamina Famagusta
19:00
Othellos AthienouOthellos Athienou
19:00
Ethnikos Achnas FCEthnikos Achnas FC
Kolombiya - Primera A, Apertura
00:00
CD La EquidadCD La Equidad
0 : 0
Fortaleza FCFortaleza FC
02:10
Boyaca Patriotas FCBoyaca Patriotas FC
2 : 3
Independiente MedellinIndependiente Medellin
04:20
America de CaliAmerica de Cali
0 : 0
AD PastoAD Pasto
Kongo - Premier Lig
17:00
AS VegasAS Vegas
17:00
AS JukAS Juk
20:00
Inter Club BrazzavilleInter Club Brazzaville
20:00
Cara BrazzavilleCara Brazzaville
Kore Cumhuriyeti - K3 Ligi
09:00
Daejeon Korail FCDaejeon Korail FC
0 : 0
Paju Citizen FCPaju Citizen FC
Kosova - Birinci Lig
16:00
KF Ramiz SadikuKF Ramiz Sadiku
16:00
KF FerizajKF Ferizaj
16:00
KF UlpianaKF Ulpiana
16:00
KF Prishtina E ReKF Prishtina E Re
16:00
KF 2 KorrikuKF 2 Korriku
16:00
KF Vllaznia PozheranKF Vllaznia Pozheran
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış
05:00
HeredianoHerediano
1 : 1
CartaginesCartagines
Kuzey İrlanda - Premier Lig
21:45
Linfield FCLinfield FC
21:45
Larne FCLarne FC
Letonya - 1st Ligas
19:00
FK Tukums 2000/Tss IIFK Tukums 2000/Tss II
19:00
AFA OlaineAFA Olaine
Litvanya - 1 Lyga
19:00
FK RiteriaiFK Riteriai
19:00
FK Banga BFK Banga B
Litvanya - LFF Kupası
19:00
Venta KursenuVenta Kursenu
19:00
Baltijos Futbolo AkademijaBaltijos Futbolo Akademija
20:15
FK Granitas VilniusFK Granitas Vilnius
20:15
BE1 NFABE1 NFA
21:00
FK SviedinysFK Sviedinys
21:00
FK Nemunas PrienaiFK Nemunas Prienai
Macaristan - NB I, Kadınlar
17:00
Puskas Akademia FelcsutPuskas Akademia Felcsut
17:00
Ferencvarosi TCFerencvarosi TC
Mali - Ligue 1
19:30
Ats de KoroAts de Koro
19:30
AS Black StarAS Black Star
Meksika - Liga MX, Kadınlar, Kapanış
06:00
CF MonterreyCF Monterrey
1 : 0
Deportivo Toluca FCDeportivo Toluca FC
Meksika - Liga Premier Serie A
21:00
Inter de QueretaroInter de Queretaro
21:00
Reboceros de La PiedadReboceros de La Piedad
Meksika - Liga Premier Serie B
21:00
Deportivo Dongu FCDeportivo Dongu FC
21:00
Club Deportivo de Futbol ZitacuaroClub Deportivo de Futbol Zitacuaro
Meksika - U23 Liga MX
18:00
Atletico San Luis U23Atletico San Luis U23
18:00
Deportivo Toluca U23Deportivo Toluca U23
19:00
Mazatlan FC U23Mazatlan FC U23
19:00
FC Juarez U23FC Juarez U23
Mısır - Premier Lig
17:00
Baladiyyat Al MehallaBaladiyyat Al Mehalla
0 : 0
Al Mokawloon Al ArabAl Mokawloon Al Arab
20:00
Al-MasryAl-Masry
20:00
Al Ahly SC (Egy)Al Ahly SC (Egy)
20:00
Zamalek SCZamalek SC
20:00
Pyramids FCPyramids FC
Moldova - Divizia A
16:00
FC Iskra RibnitaFC Iskra Ribnita
16:00
Real SuccesReal Succes
16:00
FC Sheriff Tiraspol 2FC Sheriff Tiraspol 2
16:00
FC Flacara FalestiFC Flacara Falesti
16:00
Fcm UngheniFcm Ungheni
16:00
FC Speranis NisporeniFC Speranis Nisporeni
Nijerya - Premier League
18:00
Heartland FC OwerriHeartland FC Owerri
18:00
Shooting StarsShooting Stars
Nikaragua - Premier Lig
02:00
CD Walter FerrettiCD Walter Ferretti
1 : 1
Real Esteli FCReal Esteli FC
05:00
Managua FCManagua FC
1 : 3
Unan ManaguaUnan Managua
Norveç - 2. Lig Grup 2
19:00
SkeidSkeid
19:00
KjelsasKjelsas
Norveç - 3. Küme Grup 4
19:00
Trygg/LadeTrygg/Lade
19:00
Mosjoen ILMosjoen IL
Norveç - Toppserien,Bayanlar
19:00
LynLyn
19:00
LSK KvinnerLSK Kvinner
Oman Sultanlığı - Omani Ligi
16:45
Al-Shabab OmanAl-Shabab Oman
16:45
Dhofar SCSCDhofar SCSC
Peru - Liga 1
04:00
Alianza LimaAlianza Lima
3 : 0
Sport BoysSport Boys
23:00
Union ComercioUnion Comercio
23:00
Universitario de DeportesUniversitario de Deportes
Peru - Liga Femenina
18:30
Carlos A MannucciCarlos A Mannucci
18:30
Club Alianza LimaClub Alianza Lima
18:30
Carlos A MannucciCarlos A Mannucci
18:30
CD Universidad Cesar VallejoCD Universidad Cesar Vallejo
23:00
Defensores Del IlucanDefensores Del Ilucan
23:00
Ayacucho FCAyacucho FC
Polonya - CLJ
17:00
Legia WarszawaLegia Warszawa
17:00
Lech PoznanLech Poznan
Polonya - Ekstraklasa
19:00
Korona KielceKorona Kielce
19:00
RKS Radomiak RadomRKS Radomiak Radom
21:30
RKS Rakow CzestochowaRKS Rakow Czestochowa
21:30
KS Gornik ZabrzeKS Gornik Zabrze
Polonya - Ekstraliga, Kadınlar
12:00
Gornik LecznaGornik Leczna
12:00
UKS SMS LodzUKS SMS Lodz
Polonya - I Liga
20:00
Skra CzestochowaSkra Czestochowa
20:00
Pogon SiedlcePogon Siedlce
21:30
Polonia BytomPolonia Bytom
21:30
KKS KaliszKKS Kalisz
Polonya - I Ligi
19:00
Stal RzeszowStal Rzeszow
19:00
Podbeskidzie Bielsko BialaPodbeskidzie Bielsko Biala
19:00
Polonia VarşovaPolonia Varşova
19:00
Zaglebie SosnowiecZaglebie Sosnowiec
21:30
Znicz PruszkowZnicz Pruszkow
21:30
Wisla KrakowWisla Krakow
Polonya - III Liga, Grup 4
18:00
KKS Karpaty KrosnoKKS Karpaty Krosno
18:00
RKS Garbarnia KrakowRKS Garbarnia Krakow
Romanya - Liga 3
17:00
ACS FC BacauACS FC Bacau
17:00
Csm Bucovina RadautiCsm Bucovina Radauti
17:00
ACS Kids Tampa BrasovACS Kids Tampa Brasov
17:00
FC Muscelul CampulungFC Muscelul Campulung
17:00
CS Viitorul DaestiCS Viitorul Daesti
17:00
CSM Cetatea Turnu MagureleCSM Cetatea Turnu Magurele
17:00
CS Vedita Colonesti MSCS Vedita Colonesti MS
17:00
Scm Ramnicu ValceaScm Ramnicu Valcea
17:00
CSM DevaCSM Deva
17:00
CSC Ghiroda SI Giarmata ViiCSC Ghiroda SI Giarmata Vii
17:00
CS Phoenix BuziasCS Phoenix Buzias
17:00
FC Bihor OradeaFC Bihor Oradea
17:00
Csm Sighetu MarmatieiCsm Sighetu Marmatiei
17:00
Scm ZalauScm Zalau
17:00
Csm Ramnicu SaratCsm Ramnicu Sarat
17:00
Vointa LimpezisVointa Limpezis
17:00
AFC Odorheiu SecuiescAFC Odorheiu Secuiesc
17:00
AFCS Viitorul CuritaAFCS Viitorul Curita
17:00
CS Sporting Rosiori 2008CS Sporting Rosiori 2008
17:00
Unirea BascovUnirea Bascov
17:00
CS Universitatea Craiova IICS Universitatea Craiova II
17:00
CSM Jiul PetrosaniCSM Jiul Petrosani
17:00
CS Gilortul Targu CarbunestiCS Gilortul Targu Carbunesti
17:00
AFC Vointa LupacAFC Vointa Lupac
17:00
Acb IneuAcb Ineu
17:00
CS SocodorCS Socodor
17:00
Acad Viitorul ClujAcad Viitorul Cluj
17:00
ACS Industria GaldaACS Industria Galda
17:00
ACS Mse Targu MuresACS Mse Targu Mures
17:00
CS Metalurgistul CugirCS Metalurgistul Cugir
17:00
CS Lotus Baile FelixCS Lotus Baile Felix
17:00
FC Olimpia Satu MareFC Olimpia Satu Mare
Romanya - Superliga
17:30
AFC HermannstadtAFC Hermannstadt
0 : 0
FC BotosaniFC Botosani
20:30
FC Farul ConstantaFC Farul Constanta
20:30
FC CFR 1907 ClujFC CFR 1907 Cluj
Ruanda - Rwanda Premier Ligi
16:00
Gasogi UnitedGasogi United
16:00
SunriseSunrise
Slovakya - 2. Liga
19:00
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna ZdanaFK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
19:00
Slovan Bratislava BSlovan Bratislava B
Slovakya - Superliga
18:30
AS TrencinAS Trencin
18:30
FK KosiceFK Kosice
Slovakya - U19 1. Liga
12:00
MSK ZilinaMSK Zilina
6 : 0
ZP Sport PodbrezovaZP Sport Podbrezova
Slovenya - 2nd Liga
18:00
NK TolminNK Tolmin
18:00
Nd DravinjaNd Dravinja
18:00
ND BeltinciND Beltinci
18:00
KrkaKrka
20:00
NK Triglav KranjNK Triglav Kranj
20:00
NK Rudar VelenjeNK Rudar Velenje
Suriye - Premier Lig
16:00
Jableh SCJableh SC
16:00
Al FutuwaAl Futuwa
16:00
Teshreen SCTeshreen SC
16:00
Al-Karamah SCAl-Karamah SC
16:00
Al-Wathba SCAl-Wathba SC
16:00
Hutteen SCHutteen SC
Tanzanya - Premiyer Lig
16:00
Azam FCAzam FC
16:00
Ihefu FCIhefu FC
16:00
Namungo FCNamungo FC
16:00
Simba SCSimba SC
16:00
Singida Fountain Gate FCSingida Fountain Gate FC
16:00
Mashujaa FCMashujaa FC
16:00
Tanzania PrisonsTanzania Prisons
16:00
Kagera SugarKagera Sugar
18:00
Young Africans SCYoung Africans SC
18:00
Coastal Union FCCoastal Union FC
Tayland - Thai League 1
15:00
Port FCPort FC
1 : 2
Chiangrai UnitedChiangrai United
Tayland - Thai Lig 2
15:00
Suphan Buri FCSuphan Buri FC
1 : 0
Customs Ladkrabang United FCCustoms Ladkrabang United FC
Tunus - Tunus Kupası
16:30
AS El HammaAS El Hamma
16:30
EGS GafsaEGS Gafsa
16:30
AS MhamdiaAS Mhamdia
16:30
CA BizertinCA Bizertin
19:30
Club Sportif SfaxienClub Sportif Sfaxien
19:30
AS MarsaAS Marsa
Uganda - Premier Lig
16:00
Kitara FCKitara FC
16:00
Vipers SCVipers SC
Ukrayna - Persha Ligi
12:00
FC Prykarpattya Ivano-FrankivskFC Prykarpattya Ivano-Frankivsk
3 : 1
SC PoltavaSC Poltava
13:00
FC Karpaty LvivFC Karpaty Lviv
1 : 2
FC Ingulets PetroveFC Ingulets Petrove
Ukrayna - U19
11:00
FC Chernomorets OdessaFC Chernomorets Odessa
11:00
FC Kryvbas Kriviy RihFC Kryvbas Kriviy Rih
11:00
FC OleksandriaFC Oleksandria
11:00
Lnz Cherkasy U19Lnz Cherkasy U19
12:00
FC Vorskla PoltavaFC Vorskla Poltava
12:00
Kolos KovalivkaKolos Kovalivka
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 CONMEBOL Şampiyonası, Kadınlar
00:00
KolombiyaKolombiya
3 : 0
BolivyaBolivya
02:30
VenezuelaVenezuela
1 : 2
BrezilyaBrezilya
Uluslararası Gençlik Ligi - U23 AFC Asya Kupası
16:00
ÇinÇin
0 : 2
Kore CumhuriyetiKore Cumhuriyeti
18:30
BAEBAE
18:30
JaponyaJaponya
18:30
TaylandTayland
18:30
Suudi ArabistanSuudi Arabistan
21:00
TacikistanTacikistan
21:00
IrakIrak
Uluslararası Gençlik Ligi - UEFA Gençlik Ligi
15:00
Olympiacos FCOlympiacos FC
2 : 1
FC NantesFC Nantes
19:00
FC PortoFC Porto
19:00
AC MilanAC Milan
Uruguay - Premier Lig
19:30
Racing Club MontevideoRacing Club Montevideo
19:30
CA CerroCA Cerro
21:30
Liverpool MontevideoLiverpool Montevideo
21:30
Defensor SportingDefensor Sporting
Venezuela - Premier Lig
01:00
Estudiantes de MeridaEstudiantes de Merida
2 : 1
Rayo ZulianoRayo Zuliano
Yeni Zelanda - Ulusal Lig
10:00
Birkenhead United AFCBirkenhead United AFC
0 : 0
East Coast BaysEast Coast Bays